Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Aktualności RSS

Materiały Kompozytowe w Przemyśle Lotniczym

Drukuj

Materiały Kompozytowe w Przemyśle Lotniczym

W imieniu Politechniki Rzeszowskiej pragniemy poinformować, że przy Wydziale Chemicznym PRz jest realizowany projekt pod nazwą „Podkarpacka Platforma Chemiczna”, finansowany ze środków Europejskego Funduszu Strukturalnego. Celem Projektu jest poprawa konkurencyjności produktów firm Podkarpacia szeroko pojętej branży chemicznej. Cel ten jest realizowany przez organizację seminariów i warsztatów. Podczas tych zajęć, zwłaszcza seminariów, następuje zapoznanie kadry technicznej podkarpackich firm z osiągnięciami ośrodków naukowo-badawczych przodujących w kraju w zakresie tematyki, która obejmuje treść poszczególnych spotkań, a także wzajemną wymianę doświadczeń pomiędzy uczestniczącymi w nich zespołami. Poprzednie cztery seminaria dotyczyły zagadnień: technologii farb i lakierów (patronat „Śnieżka”-Dębica), tworzyw i kompozytów chemoutwardzalnych (patronat „Organika-Sarzyna” Grupa CIECH, „Dremex”-Rudna Mała), wytłaczania tworzyw sztucznych (patronat „PPH Polimarky” i „Polkemic” w Rzeszowie) i chemii leków („ISN-Polfa Rzeszów”). Obecne, V seminarium, będzie poświęcone „Materiałom kompozytowym stosowanym w przemyśle lotniczym” w zakresie przetwórstwa, zastosowania i metod badań materiałów kompozytowych.
Tym samym serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w V Seminarium, które odbędzie się dnia 19 stycznia 2008 o godz. 9.00 w sali S-2, w budynku Sal Wykładowych Politechniki Rzeszowskiej.
Jednocześnie informujemy, że udział w seminarium jest w pełni finansowany z EFS. Deklaracje uczestnictwa prosimy przesyłać do:
  • mgr inż. Sebastian Grosicki – administrator projektu (e-mail: , tel. (0-17 865-16-97, tel. kom. 0-608-402-527)
W razie pytań prosimy kontakt z:
  • dr inż. Mariusz Oleksy - manager projektu (e-mail: , tel. (0-17 865-12-23, tel. kom. 0-692-201-959).
Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)

ALBIS - In Touch With Plastics

Plastline

Plastinvent