Polecamy

B2B Giełda Tworzyw Szukaj
Wydarzenia RSS

Szkolenia Firmy AMB Technic

Drukuj

Szkolenia Firmy AMB Technic

Jako AMB Technic od ponad 20 lat dostarczamy na Polski rynek przemysłowy rozwiązania z zakresu precyzyjnego i powtarzalnego dozowania płynów montażowych. Każdego dnia spotykamy się z wieloma zagadnieniami z przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, farmaceutycznego oraz wielu innych, które sami z przyjemnością odkrywamy i jednocześnie jesteśmy zaskakiwani.

Mając na uwadze ten stosunkowo długi czas działania naszego zespołu, znaleźliśmy kilka punktów wspólnych, które w znaczący sposób utrudniają nam i naszym Klientom wzajemną komunikację i zrozumienie. Patrząc na zagadnienie holistycznie dostrzegamy bardzo duży brak specjalistycznej wiedzy z interesujących nas zagadnień, którą dostarczamy właśnie my w trakcie prowadzenia projektów. Wiedzy, która nie jest przekazywana nawet w trakcie procesu edukacji na technicznych uczelniach wyższych.

Dlatego też chcemy wyjść naprzeciwko potrzebom, które dostrzegamy wśród naszych Klientów. Chcemy znaleźć ten najważniejszy czas i na spokojnie i bez pośpiechu móc przekazać Państwu wiedzę, którą posiadamy. Wiedzę nie tylko teoretyczną w postaci wykładów, a również wiedzę praktyczną. Nasza firma dysponuje największym w tej części Europy laboratorium technologii dozowania, dzięki któremu jesteśmy w stanie w realny sposób pokazać Uczestnikom to, o czym będziemy cały czas rozmawiali.

Tematyka naszych szkoleń wynika z naszych wieloletnich rozmów z Polskimi inżynierami i technikami biorącymi udział w procesie montażu produkcyjnego. Wynika z naszych rozmów z inżynierami konstruktorami, którzy spotykają się coraz częściej z zagadnieniami związanymi z nakładaniem past lutowniczych, uszczelek czy jeszcze innych specjalistycznych płynów.

  • Technologie dozowania w montażu, 07-08.09.2016 r.

Tematyka szkolenia:

Czym są systemy dozujące? Czy popularne "dozatory" to naprawdę prymitywne urządzenia, które są niepotrzebnym dodatkiem do procesu produkcyjnego? Czy dozowanie zawsze musi być "brudną robotą"?

Na te oraz inne pytania dotyczące technologii dozowania płynów znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu.  Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w procesach montażu za pomocą płynów, poznanie różnych metod dozowania, pompowania, kontroli parametrów procesowych oraz zjawisk reologicznych występujących w czasie klejenia, uszczelniania, smarowania, zalewania, lakierowania, powlekania itp. Uczestnicy poznają zalety, przewagi techniczne, ekonomiczne i technologiczne różnych metod oraz sposobów na uniknięcie braków i usterek wynikających z błędów lub zjawisk reologicznych. Szkolenie skierowanie jest do osób z działów produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz konstruktorów.

  • Płyny montażowe i ich reologia, 05-06.10.2016 r.

Tematyka szkolenia:

Dlaczego nasz klej ciągle wycieka? Skąd się biorą koszty związane ze stratami dozowanego materiału? I dlaczego ta pasta nie chce się w ogóle podawać?

Na te oraz inne pytania dotyczące reologii płynów montażowych znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu. Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w procesach montażu za pomocą płynów, poznanie różnych metod dozowania, pompowania, kontroli parametrów procesowych oraz zjawisk reologicznych występujących w czasie klejenia, uszczelniania, smarowania, zalewania, lakierowania, powlekania itp. Uczestnicy poznają zalety, przewagi techniczne, ekonomiczne i technologiczne różnych metod oraz sposobów na uniknięcie braków i usterek wynikających z błędów lub zjawisk reologicznych. Szkolenie skierowanie jest do osób z działów produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz konstruktorów.

  • Nakładanie smaru w operacjach montażowych, 16-17.11.2016 r.

Tematyka szkolenia:

Dlaczego smar się ślini i co mogę z tym zrobić? Co jest przyczyną wydzielania się oleju na powierzchni pojemnika ze smarem? I czy smarem można "strzelać" do celu?

Na te oraz inne pytania dotyczące nakładania smarów w operacjach montażowych znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu. Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w procesach montażu za pomocą płynów, poznanie różnych metod dozowania, pompowania, kontroli parametrów procesowych oraz zjawisk reologicznych występujących w czasie uszczelniania, smarowania, zalewania itp. Uczestnicy zdobędą wiedzę m.in. z zakresów nakładania smaru dokładnie w określone funkcjonalnie miejsca podzespołów, nakładania precyzyjnych ilości olejów i smarów w ograniczone geometrycznie kształty, stosowania smarów o specjalnych właściwościach użytkowych komplikujących procesy ich nakładania. Szkolenie skierowanie jest do osób z działów produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz konstruktorów.

  • Uszczelki wylewane, 07-08.12.2016 r.

Tematyka szkolenia:

Jaką funkcję powinna spełniać uszczelka? Czy uszczelka typu o-ring jest naprawdę taka tania? Jak mam projektować detal, aby uszczelka pracowała prawidłowo? I czy wszystko da się uszczelnić "zwykłym" silikonem?

Na te oraz inne pytania dotyczące uszczelek wylewanych znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu. Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w procesach wylewania uszczelek. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat przygotowania elementów do procesu nakładania uszczelki oraz poznają jej założenia konstrukcyjne. Poznają także kryteria doboru materiałów oraz ograniczenia techniczne poszczególnych grup materiałowych stosowanych do uszczelek wylewanych. Szkolenie skierowanie jest do osób z działów produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz przede wszystkim konstruktorów, którzy z roku na rok muszą zmagać się z coraz większymi wymaganiami wytrzymałościowymi, estetycznymi czy wodoszczelnościowymi względem projektowanych przez siebie produktów.

  • Hermetyzacja elektroniki, 11-12.01.2017 r.

Tematyka szkolenia:

Jak pracować z trudnymi zalewami? Co zrobić, aby zalewanie żywicą nie było takie straszne i trudne? I po co to całe lakierowanie płytek?

Na te oraz inne pytania dotyczące hermetyzacji elektroniki znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu. Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w zakresie m. in. kontroli parametrów procesowych oraz zjawisk reologicznych występujących w czasie zalewania, lakierowania, powlekania, uszczelniania itp. Uczestnicy poznają zalety, przewagi techniczne, ekonomiczne i technologiczne różnych metod oraz sposobów na uniknięcie braków i usterek wynikających z błędów lub zjawisk reologicznych. Szkolenie skierowanie jest do osób z działów produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz konstruktorów.

  • Aktywacja i czyszczenie powierzchni, 08-09.02.2017 r.

Tematyka szkolenia:

Co to jest energia powierzchniowa? Jak zapobiec odpadaniu lakieru z zabezpieczanej powierzchni? I czy tworzywa sztuczne muszą być tak trudne w klejeniu?

Na te oraz inne pytania dotyczące aktywacji i przygotowaniu powierzchni znajdziecie Państwo odpowiedzi na naszym szkoleniu.Celem szkolenia jest nabycie świadomości procesowej w procesach czyszczenia powierzchni oraz jej aktywacji. Szkolenie skierowanie jest do osób z działów produkcji, jakości, utrzymania ruchu oraz konstruktorów.

Więcej informacji na www.szkolenia.amb.pl

Wyświetleń:
Komentarze użytkowników (0)
Plastline

Plastinvent