B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Starszy Technolog | Kier. Wydziału

Firma Makdor zatrudni na stanowisku Starszy Technolog | Kier. Wydziału.
Miejsce pracy:Pustków
Oferta ważna do:2021-02-26
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Zawodowe

Opis stanowiska:

• Rozwój produktu i nadzór nad procesem produkcji folii PET i rPET i innych produktów z rPET. • Nadzór nad efektywnością, płynnością procesu produkcji; • Organizowanie i koordynowanie pracy działu przy współpracy z szefem produkcji / kierownikiem B+R (produkcja i obszary wspierające) • Monitorowanie wskaźników, ich analiza oraz proponowanie usprawnień • Prowadzenie badań nad rodzajami procesów niezbędnych do przeprowadzenia, w celu wytworzenia poszczególnych grup produktów, kolejnością realizowanych procesów, parametrami procesu wytwarzania i obróbki termiczno-mechanicznej, etc., poznaniem wagi poszczególnych czynników w zakresie zmiany składu materiału rPET i parametrów wprowadzonych na poszczególnych elementach linii na końcowe parametry produktów, wystawianie rekomendacji w ww. zakresie; • Wyselekcjonowanie na drodze analizy porównawczej wag i czynników, optymalnych dróg modyfikacji poli(tereftalanu etylenu) pochodzącego z recyklingu (rPET) w celu poprawy jego właściwości.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe; ( średnie z 3-letnim doświadczeniem w produkcji folii PET i rPET ) • Minimum 2-letnie doświadczenie w produkcji folii i innych produktów PET i rPET • Umiejętność samodzielnego, szybkiego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji • Znajomość systemów jakościowych i narzędzi zarządzania produkcją. • Znajomość technologii produkcji folii PET i rPET • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie; • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku; • Ciekawą, pełną wyzwań pracę; • Rozwój zawodowy w perspektywicznej branży przetwórstwa PET; • Wpływ na kształtowanie strategii zakładu. • Pakiet relokacyjny. Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do grona pracowników Makdor zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres email: rekrutacja.pustków@makdor.pl