B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Przedstawiciel Handlowy

Firma Neoplast Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy:Poznań / Praca mobilna
Oferta ważna do:2024-06-30
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Twój zakres obowiązków: • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami, • zbieranie informacji o rynku i konkurencji, • raportowanie wyników sprzedaży i działań handlowych, • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe (przy współpracy z biurem) • Prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych • realizacja planów sprzedażowych, • doradztwo klientom w zakresie oferowanych produktów lub usług, • Planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy

Wymagania:

Nasze wymagania: • co najmniej 2-letni staż na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, • co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych – produkcja folii • znajomość materiałów i produktów w branży produktów foliowych i opakowań foliowych • prawo jazdy kat. B, • dyspozycyjność, • łatwość nawiązywania kontaktów, • umiejętność pracy w zespole. • Znajomość technik sprzedaży • Osoba ambitna, pewna siebie dojrzała emocjonalnie, zorientowana na osiąganie wyników sprzedażowych

Oferujemy:

Co oferujemy: • dobra atmosfera pracy, • stabilne zatrudnienie, • okazjonalne nagrody, • imprezy integracyjne. • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny