Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.
Potencjał Klienta Źródłem Opatentowanej Technologii Produkcji Detali
Potencjał Klienta Źródłem Opatentowanej Technologii Produkcji Detali
Na rynku nieustannie przybywa masowo produkowanych towarów oraz usług, co sprawia, że coraz trudniej jest wprowadzić nową ofertę, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i sprosta ich oczekiwaniom. By zaistnieć na rynku i utrzymać się na nim, należy nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań, które prowadzą do lepszego zaspokajania potrzeb nabywców. Aby osiągnąć ten cel, należy budować przewagę konkurencyjną poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań – nisz rynkowych.
W odpowiedzi na wzrastające potrzeby naszych klientów, SIEROSŁAWSKI GROUP stała się posiadaczem 3 patentów odpornych na działanie mikroorganizmów. Zastosowanie dodatków biobójczych i grzybobójczych jak np. nanokrzemionki immobilizowanej nanocząsteczkami srebra czy miedzi w tworzywach sztucznych daje szerokie spektrum możliwości w przemyśle. Nie tylko chroni nas w miejscach użyteczności publicznej, komunikacji zbiorowej, ale także zwiększa higienę, zabezpiecza żywność, kosmetyki inne produkty chemiczne.
Wzrastające zapotrzebowanie na wyroby o działaniu biobójczym zgłasza praktycznie każda branża (medycyna – implanty medyczne, opakowania na leki; przemysł spożywczy – folie antybakteryjne; przemysł opakowaniowy – antybakteryjne worki na śmieci). Produkcja takich detali wykazuje, że oprócz działania bakteriobójczego, czyli niszczenia występujących w pobliżu bakterii, wyroby te charakteryzują się oddziaływaniem bakteriostatycznym. Oznacza to, że dodatki użyte do produkcji wspomnianych detali wręcz nie dopuszczają do rozwoju kolonii bakterii w ich pobliżu.
Warto również dodać, że elementy takie będą charakteryzowały się lepszymi właściwościami przetwórczymi oraz użytkowymi: większa wytrzymałość, szczególnie na zginanie, wzrost modułu sprężystości przy rozciąganiu, udarność, lepsze właściwości barierowe).
Wytwarzanie kompozytów polimerowych wykazujących niewrażliwość na niektóre drobnoustroje oraz bakterie wymaga nieustannych badań oraz restrykcyjnych warunków technicznych.
BRAK ZGODY AUTORA NA UDOSTEPNIENIE PREZENTACJI
Barbara SZTYLER
Dyrektor Generalny
SIEROSŁAWSKI Group Jan Sierosławski
39-300 Mielec
ul. Inwestorów 7
M. +48 667 752 511
T. +48 17 7449211
F. +48 17 7449218
E. b.sztyler@sieroslawscy.com.pl
www.sieroslawskigroup.pl